Aktüel Haber
http://thewpdemo.com/reklamGorsel/1.jpg

Sixt rent a car e-Ödeme Altyapısında Yenilikçi Asseco SEE Çözümü

Sixt rent a car e-Ödeme Altyapısında Yenilikçi Asseco SEE Çözümü
Bu haber 11 Aralık 2017 - 16:27 'de eklendi ve 113 views kez görüntülendi.
Asseco SEE’nin geliştirdiği güvenli e-ödeme geçidi Merchant Safe® Unipay, Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı araç kiralama portallarından birisi olan Sixt rent a car’a kart saklama hizmeti sunmaya başladı.

Pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile havayolu ve turizm iş ortakları ile bireysel müşterilerine yaratıcı çözümler sunan Sixt rent a car,  e-ödeme altyapısında da Asseco SEE yenilikçi çözümünü tercih etti. Bu gelişme ile, Sixt rent a car, internet üzerinden ödeme yapan ziyaretçiler için kolaylık sunmuş oldu.

Tek-Tıkla Araç Kiralama Hizmeti

Sixt rent a car internet sayfası www.sixt.com.tr üzerinden yapılan ödemeler ve girilen kart bilgilerinin güvenliği, Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI-DSS)  denetiminden düzenli olarak geçen ve en üst seviye PCI-DSS Level 1 lisansına sahip, Asseco SEE tarafından geliştirilmiş Merchant Safe® Unipay ödeme geçidi ile sağlanıyor.

“Tokenization” teknolojisine dayanan çözüm, kart bilgilerinin PCI-DSS uyumlu ortama taşınmasını ve sonraki ödemelerde tekrar kullanılmasını sağlıyor. Böylelikle, kullanıcılar her seferinde bilgi girmeye gerek kalmadan, daha önce girilmiş bilgileri kullanarak, tek-tıkla ödeme yapabiliyorlar. Çözümün iş yerlerine sağladığı en önemli avantaj ise, kredi kartı bilgisine dokunmadan minimum yatırımla PCI-DSS uyumlu ödeme kabul edebiliyorlar. Bu sayede, kredi kartı bilgilerinin güvenli tutulması ve olası sahtekârlık (fraud) gibi konularda sorumluluklarını en aza indirmiş oluyorlar.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA