Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, bayramın son gününe etkili bir enerjiyle adım atacağız. Saat 13:29 Ay-Venüs görünümü, iş girişiminde bulunmak, yetersiz kaldığını düşündüğünüz için işvereninizle zam görüşmesi yapmak, sağlığınızla ilgili yeni bir tedaviye başlamak, düşündüğünüz bir yolculuk kararı vermek gibi konuları kapsıyor. Ancak kararlarınızı enine boyuna gözden geçirmeniz hakikaten faydalı olur. Böylece risk almamış olursunuz.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, ilgilendiğiniz iş, proje, eğitim, görüşmelerde sizi dayanıklılık, girişim, var olan sorunları çözüm, alanında deneyimli kişilerle karşılaşma, fırsatları değerlendirme anlamında güç vericidir.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünüm etkisinde güvence, aile, toplum hayatı, ilişki gibi konularda yaşanan gelişmeler bizi zorlayabilir. Sözgelimi borcumuz vardır. Paraya ihtiyaç duyabiliriz. Yalnız yaşıyoruzdur, birisinin desteğine ihtiyacımız olabilir. Evliyizdir, eşimizin durumu bizi kaygı vericidir. Hukukla ilgili davalar bizi rahatsız ediyor da olabilir. Bütün bu sorunları duyarlılıkla ele aldığımız için yanlış karar verebiliriz. Benim tavsiyem birkaç gün boyunca sakin olunuz. Meseleleri bilinçli gözden geçirmeye çalışınız.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, eğitim-iş-yolculuk-aşk hayatınız ve sizi ilgilendiren tüm konularda etkilidir. Yeni yollar, keşifler ve geleceğe dönük düşünülmelidir. Kişi alıştığı düzen yerine, şimdi farklı alanlarda kendini geliştirmeyi, cesaretli olmayı öğrenecektir.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA