Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde Cuma gününe uyanıyoruz. Huzurlu bir ortam, güven duymak, etrafınızdaki insanların tutumları sizin için çok önemli. Ortamı geren, gereksiz yere olayları tırmandıran kişilere karşı mesafe koyabilirsiniz. Bugünkü enerjiler aileniz, eviniz ve duygusal yaşamınızla alakalı her konuda kendinizi güvende hissetme arzunuzu göstermektedir. Hayatta kalabilmek ve cesaretle ileriye gidebilmek için düzgün bir aile yaşamına, sahiplenilme ve korunmaya özel önem verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade edebilme isteğiniz bugün son derece yüksektir.

Saat 12:19 Ay-Merkür görünüm etkisinde, başkalarına sorunlarında yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Merkür gerilediği için, geçmişe takılı kalmadan, geleceğinizi ilgilendiren meselelere öncelik tanımanız yerinde olur.

Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde daha fazla durabiliriz.

Saat 23:46 Ay-Pluto görünümü, iş-ev arasındaki meseleler üzerinde derinlikli düşünelim. Bazı şeyler bizde hassasiyet yaratabilir. İyice düşünürsek, doğru yolu tespit ederiz. Çekişme, tartışmalardan uzak duralım.

Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA