Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, saat 13:29 itibariyle Ay-Venüs arasında oluşacak görünüm, günün ilk etkili enerjisidir. Yabancılarla temas, eşinizin ailesi, seyahat, yüksek eğitim, yabancı dil, ticaret, uzmanlık konularında bir takım fikirleriniz olabilir. Bu fikirler size göre gayet olumludur ve mutlaka dile getirilmelidir. Fakat dikkatli olmalı, her şeyi bir daha gözden geçirmelisiniz.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, iç dünyamızın derinliklerini tahlil etmek, kendimizi rahatlatmak, endişelerden kurtulmak adına bir uyarı gibi düşünülebilir. Belki de çok fazla endişelisiniz veya gereğinden çok köşeliyorsunuz birçok şeyi. Bazen bedeni ve ruhu dinlendirmek faydalıdır. Bu sizin birçok konuda enerjinizi doğru yönlendirmenizde yardımcı olur.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, şu andaki şartlarımız nedeniyle hem ilişki hem de iş hayatımızla ilgili konularda fazlasıyla hassas düşünebiliriz. Sanki dünyanın sonu gelmiş gibi davranırız. Oysaki bu görünüm etkisinde bütün bunlar doğaldır. Birkaç gün sakin olmak, meseleleri bilinçli şekilde gözden geçirmek faydalı olur. Çünkü böyle bir etki altında verilen karar yanlış olabilir.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, başkalarına değil, kendimize güvenerek ilerlemenin, mutluluğun sadece birilerine bağlı olmadığını bilerek cesaretle ilerlemenin işaretçisidir. Biz böyle gördüğümüz zaman, destekler de gelir, maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler de olur.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA