Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs arasında gerçekleşiyor. İnsan güvenceyi önemser. Ayrıca ailesini her şeyin üstünde görür ve onların iyiliğini olacak şekilde planlar yapmak ister. Fakat duruma iyi bakmak, şartlara göre hareket etmek gerekir.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, ilişkimizde bir tarafın, özellikle partnerin sizin üzerinizdeki etkisinin yoğun olacağını, takdir edilmek isteğini, kendini öne sürebileceğini gösteriyor. İlişkisi olmayanlar için bu, karşı cinsle tanışmanın, karşılaşmanın, bir araya gelmenin işaretçisidir. Sizi çekici bulmalarını sağladığı gibi, sizin de etkilenmeye açık olduğunuzu gösterir.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, işimizin niteliğine göre değişse de, birkaç gün boyunca hassasiyetimiz yükselebilir. Eğer önemli bir karar dönemi yaşıyorsanız lütfen bilinçli şekilde meseleleri ele alınız. Sağlık, danışmanlık, yabancı ülkeye yerleşim, eğitim ve iş hayatınızla ilgili konuları artı ve eksileriyle gözden geçirmenizde yarar var.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı gibi konularda sadece mantığımızı değil, yüreğimizin sesini de duymamız gerektiğini vurguluyor. Gerçekten sevdiğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmeniz gerekir.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA