Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar, saat 06:30 Ay-Pluto karşıtlığı, yolculukları, ailenizle bağlantınızı işaret ediyor. Planladığınız şekilde günü değerlendirmeniz mümkündür.

Saat 07:57 Ay-Venüs görünümü, doğal davranmanızı ve önyargısız düşünmenizi sağlayıcıdır. Eğer aşk hayatınız veya yakınlarınızla alakalı problemleriniz varsa, büyüklük bende kalsın diye düşünürsünüz. Sevdiklerinizi arayabilir, gönüllerini alabilirsiniz. Özellikle büyüklerinizle aranızdaki kırgınlıkların kendiliğinden düzeldiğini veya bir büyüğünüzün size karşı sevgi dolu yaklaştığını farkedebilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkiniz de güçlenir. Özellikle eski dostlar, eski tanıdık mekanlar, eskiye ait konular ele alınır. Çekici olursunuz. Ancak iştahımız bir hayli yükselir. Güzelliğinize ve bakımınıza, sanatsal konulara bir hayli meraklı olursunuz.

Saat 09:07 Mars-Jüpiter görünümü, bilgi ve tecrübemizi hırslı ve bazen de abartılı şekilde öne sürerek başarılı olma arzumuzu işaret ediyor. Ancak her şeye atılmak veya düşünmeden hareket etmek bize pahalıya mal olabilir. Fikirlerimizi mutlak kabul ettirmek isteğimizin yüksek olduğu bugün ne söylediğimize, ne yaptığımıza dikkat edelim. Provakasyonlara gelmemek lazım. Ayrıca araba kullanırken trafik kurallarına uyalım.

Sevdiklerimizle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA