Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs arasında gerçekleşiyor. Değişim ve yenilik isteyen birey, öyle bir adım atmak ister ki, çekilen tüm sıkıntılara değsin ve geleceği garanti altında olsun. İşte bu bakış açısı sizde baskı yaratabilir. Ancak şartları gözden geçirmek ve bu enerjiye güvenerek değişimde bulunmamak gerekir.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, başkalarının bizi değerli bulmasını, önemsemesini istediğimizin işaretçisi. Bu nedenle hırslıyız ve duygularımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Özellikle istemediğimiz bir şeye zorlandığımızı, kısıtlandığımızı, reddedildiğimizi, önemsenmediğimizi düşünürüz. Oysaki bu bizim hissettiğimiz bir şey olabilir.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünüm etkisinde, inandığımız ve bizim için önemi yüksek olan ne varsa onu duyarlılıkla sahipleniriz. Vatanımız, toprağımız, dostlarımız, eskiye ait anılarımız kıymetlidir. Güvencemiz ve yarınlarımız için atılacak tüm adımların, verilecek kararların bu görünüm nedeniyle enine boyuna düşünülmeden alınmamasında yarar var.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA