Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar Cuma gününe, Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde merhaba diyeceğiz. Uzun vadeli olana yönelten bu enerji, hedeflerimiz anlamında güven tazelememizi sağlıyor. Kimi zaman geçmişe bizi götürebilir bazen de şu andaki durumu kararlı bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayabilir. Şartlar bizi ne kadar zorlasa da, biz kendimizde eminsek önümüzdeki engellerin tek tek aşılacağından şüphemiz olmaz. Tabii ki güven çok önemli. Sizler de bu enerji sayesinde kimlere güvenip güvenemeyeceğinizi şöyle bir düşünürseniz belki de seçimlerinizi ona göre yaparsınız ve tedirgin olmazsınız.

Saat 12:19 Ay-Merkür görünümünde düşüncelerinizi açıkça dile getirmek istersiniz. Yapmak istediklerinizi akıllıca gözden geçirebilirsiniz. Aklınız hizmetinizdedir. Gerekli ile gereksizleri tespit ederseniz, şu andaki sorunlara çare bulmanız mümkün olur.

Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit etmenizi sağlar. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır.

Saat 23:46 Ay-Pluto görünümü gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Kendinizi net olarak ortaya koyabilir, kararlı olduğunuzda geri adım atmazsınız.

Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA