Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, Ay-Terazi burcu geçişinde, herkesin yararına düşünürüz. Fakat böyle hareket etmenin bana faydası olur mu diye de içimizden geçiririz. Bir yandan ortama ayak uydurmak diğer yandan çıkarlarımızı düşünmek ve dengeli hareket etmek tabii ki kolay değil. Ancak bizim bu enerji doğru çalışmamız için, huzursuzluktan uzak durmamız gerekiyor.

Saat 04:57 Ay-Venüs kavuşumu kaliteli bir yaşam, güzel giyinmek, yaşanmak, ilişkinizde mutluluk ve huzuru yakalamak arzunuzu işaret ediyor. Siz güzelliklere aşıksınız. Ancak kalıcı olanı istiyorsunuz. Bu kavuşum ne durumda olursanız olun sizi rahatlatıcıdır.

Saat 11:54 Merkür-Jüpiter kavuşumu, yuvamız-ilişkimiz ve bizi ilgilendiren konularda şansımız yavaş yavaş yükseliyor. Jüpiter-Akrep geçişi ve gökyüzündeki diğer oluşumlar size yeni yollar, fırsatlar ve kolaylıklar getirecek. Bu görünüm de onlardan biridir. Çıkarlarınızı kollamanın ve doğru kararlar vermenin göstergesidir. Başka bir yer, başka bir ortam ve başka olanaklar sayesinde asıl istediklerimizi elde edebiliriz.

Gün boyunca güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA