Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, bayramın son gününde ilk etkili enerjimiz, saat 13:29 Ay-Venüs görünümüdür. Başkalarının hakkımızda güzel düşünmesini isteyeceğiz. Derinlikli olarak düşündüğünüzde sizi en fazla mutlu eden şey, sağlıklı yaşam, güvenilir ilişkiler kurmak ve gereksiz yere zaman kaybetmemektir. Bu nedenle titizlenirsiniz. Ancak ne kadar gereksiz mesele varsa gelir sizi bulur. İşte böyle durumda, öfkenize yenilmeyiniz. Sakin olunuz.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, ciddi projeler, planlamalar yapmak için idealdir. Büyük düşünüyorsanız, o zaman çaba sarf ediniz. Pes etmek yerine, nasıl daha başarılı olurum bunları düşününüz. Gelişime önem veriniz.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, aşk-çocuklar-finansal ve hukukla ilgili meselelerin bilinçli şekilde ele alınmasını gerektiriyor. Duyarlılık nedeniyle yanlış karar vermeyelim. Ne yaptığımızın farkında olalım.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sağlıklı bir yaşamın, kendine güvenmenin, inandığınız bir yolda ilerlemenin önemini vurguluyor. Bedeninize, zihninize önem veriniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedeceğiniz işlere yöneliniz. Bu size başarı ve mutluluk getirecektir.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA