Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, Ay-Yengeç burcu geçişiyle başlıyoruz. Güven duygusu hayatın her alanında önemli hale geliyor. Ruhsal ve fiziksel anlamda huzur arayacağız. Emin olmak isteyeceğiz. Yarınımız nelere gebe, bugün uyandığımızda bizi hangi zorluk bekliyor diye endişelenmek istemiyoruz. Bugün Ay ışığı, koruyucu ve kollayıcı bir şekilde şifalandırdığı için, endişelerimizden kurtulmamız kolay olacaktır. Ailemizle ilişkimizden ülkemizle ilgili konulara kadar geniş bir alanda her türlü gelişmeyi önemseyeceğiz.

Saat 12:19 Ay-Merkür görünüm etkisinde, , hangi konuda olursa olsun, işi yokuşa sürmek, dik tavırlı olmak yanlıştır. Maddi konularda titiz bir gözlem gücüne sahipsiniz.

Saat 17:17 Ay-Neptün görünümü, duygularınızı dışa karşı gizlemenizi, kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi bu enerjinin etkisi altında, korumaya çalışırsınız.

Saat 23:46 Ay-Pluto görünümü, iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Onun için, verdiğimiz kararlara dikkat edelim.

Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA