Aktüel Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs mücadeleci görünümünde bize düşen aklı başında hareket etmektir. Bir anlık heves ve dürtülerin esiri olup, sonradan pişman olmak istemiyorsak bugün özellikle önümüze ardımıza bir bakalım. Mesleki ve ilişki konularında şu aralar kiminiz fazlasıyla umutsuz, bazılarınız ise bu sefer tamamdır diyecek kadar sevinçli. Ancak ben yine de her şeyin dibini iyice kontrol etmenizden yanayım.

Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, size sabır ve kararlılık gücü verir. Parasal konularda isteklerinizi kabul ettirmekten yanasınız. Sizi kimsenin durdurması, hafife alması mümkün değildir.

Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünüm etkisinde, bizim için olmazsa olmaz değerlerimizden asla taviz vermeyiz. Haksızlığa gelemeyiz. Uzak bir şehirde, ülkede yaşıyorsak yurdumuzu özleriz. Ailemiz başımızın tacıdır. Alıştığımız bir yerden veya kişiden ayrılmak bizi üzebilir. Bu görünüm etkisiyle, eğitimden iş hayatımıza hatta ilişkimize kadar her meselenin tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Böylece doğru bir karar verirsiniz. Yolculukta güvenliğinize önem veriniz.

Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir.

Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA