Aktüel Haber

Bu sene Cam filmine yasak geldi mi? 2017 Cam filmi cezası kaç TL?

Otomobil sahiplerinin son günlerde en çok merak ettiği konularda biriside cam filmi yasaklandı mı oldu? Cam filmi kullanımında yapılan değişikliğin ardından gözler 2017 cam filmi cezası kaç TL olacak? Sorusunun yanıtına çevrildi.

Bu sene Cam filmine yasak geldi mi? 2017 Cam filmi cezası kaç TL?
Bu haber 25 Ekim 2017 - 11:20 'de eklendi ve 146 views kez görüntülendi.

Araçlarda cam filmine yasak geldi mi? Bakanlık, 26 Ekim 2016’da yayımladığı yönetmelikle, bir yıl sonra yürürlüğe girecek şekilde sürücülerin araçlarına onaylı cam filmi takmasını, ön cam hariç serbest bırakmıştı. Milyonlarca otomobil sahibi gözünü cam filmi ile ilgili gelecek açıklamalara çevirdi. Son günlerde sıkça gündeme gelen cam filmi cezası kaç TL olarak belirlendi? İşte otomobil cam filmi ile ilgili tüm detaylar

2017 ARAÇ CAM FİLMİ CEZASI NE KADAR?

2017 yılı itibariyle araç cam filmi cezası olarak 427 TL ödenecek. Ayrıca araçların ön camlarına hiçbir şekilde cam filmi uygulaması yapılmayacak. Yapılması halinde ise itiraz hakkı kesinlikle oluşmayacak. Cam film söktürmenin bedeli ise 150 liradan başlıyor.

CAM FİLMİ YASAKLANDI MI?

Geçtiğimiz yıl serbest bırakılan cam filmiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Çok tartışılan cam filmi ve renkli cam yönetmelikte belirtilen kontrol mekanizması ve teknik şartlar sağlanamadığı gerekçesiyle iptal edildi. Cam filmi yasağını içeren madde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının, Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliği, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. 

Kaynak adres : http://www.haber7.com/guncel/haber/2454203-bu-sene-cam-filmine-yasak-geldi-mi-2017-cam-filmi-cezasi-kac-tl

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA